Zadzwoń i zarezerwuj: 500 168 250Zadzwoń i zarezerwuj: 500 168 250  

Zobacz nasze oferty specjalneWesela w cudownym klimacie
Zobacz nasze oferty specjalnePokój 1-os. ze śniadaniem 145 zł

Sala Weselna

Naszą dumą jest elegancka i gustownie urządzona sala weselna z kominkiem podkreślającym jej dworski charakter. Może ona pomieścić 120 osób i jest największą tego typu w okolicy. Nawet przy pełnym obłożeniu do dyspozycji gości pozostaje duży drewniany parkiet do zabawy. Dla komfortu gości sala jest wyposażona w nowoczesny system klimatyzacji. Bezpośrednio z sali można wyjść na ogród, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza.

Wesela

Organizacja wesel jest naszym „oczkiem w głowie”. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić życzenia Narzeczonych i ich rodziców zarówno w zakresie wystroju sali, jak i sposobu podawania dań. Mogą być one serwowane, w formie stołu biesiadnego lub też stołu szwedzkiego. Poprawiny możemy zorganizować przy grillu na wolnym powietrzu. Menu weselne jest najpierw szczegółowo omawiane, a potem konsultowane z naszym Szefem Kuchni.  Dodatkowo Para Młoda otrzyma bezpłatnie specjalnie przygotowany Apartament dla Nowożeńców. Do dyspozycji gości weselnych posiadamy również 60 miejsc noclegowych.

Komunie

W maju organizujemy przyjęcia komunijne. Dla wszystkich dzieci będzie dostępny ogrodzony i bezpieczny plac zabaw.

Bale: W Sylwestra zapraszamy Was na przywitanie Nowego Roku podczas hucznej zabawy przy muzyce na żywo i pokazie fajerwerków. W Karnawale organizujemy tematyczne bale np. walentynkowy, maskowy czy charytatywny.

Imprezy okolicznościowe

Dworek jest wspaniałym miejscem na uczczenie imienin, urodzin, rocznic, chrzcin i innych spotkań towarzyskich. Za każdym razem staramy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i ucztę dla Waszego podniebienia, która umili Wam czas spędzony u nas.

< Sala Weselna >
Prawdziwy rosół z wiejskiej kury